Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Podlahové materiály UMAFLOR

Akrylátové pryskyřice naší výroby garantují povrchy nejvyšších kvalit a parametrů

V roce 2001 jsme odkoupili od Synthesie Pardubice chemické výrobní prostory a po jejich kompletní přestavbě v nich vyrábíme nejen uvedené akrylátové pryskyřice, ale i pryskyřice vhodné pro využití v exteriérech, stěrkové vysoce zátěžové hydroizolace, jedno a dvousložkové barvy, plasty pro vodorovné dopravní značení UMANAX, pryskyřice pro brzdné pásy před přechody pro chodce, materiály pro značení cyklostezek apod.

Níže vyberte produkt, ke kterému si přejete získat více informací:

Podlahový systém umaflor

Akrylátový podlahový sestém složený z jednotlivých produktů UMAFLOR.

Dokumenty aplikovatelné na finální podlahu.

UMAFLOR PN

Dvousložková metakrylátová penetrace na beton a asfalt.

Cílem použití UMAFLORu® PN je uzavřít póry a mikrotrhliny v podkladu, vyztužit jeho povrchovou vrstvu a vytvořit pojivý můstek mezi podkladovým materiálem a následující polymerbetonovou vrstvou.

UMAFLOR P

Dvousložkový metakrylátový povrchový lak na polymerbeton.

Používá se  jako povrchový lak, pečetící polymerbetonovou vrstvu. UMAFLOR P vyplní dutiny v povrchovém reliéfu, čímž zvýší jeho pevnost, odolnost vůči chemikáliím i proti zašpinění a zlepší jeho omyvatelnost.

UMAFLOR V

Dvousložkové metakrylátové elastifikované pojivo pro přípravu polymerbetonových podlahových vrstev.

Slouží jako reaktivní pojivo pro přípravu litých podlahových polymerbetonových vrstev.

UMAFLOR VEX

Dvousložkové metakrylátové pojivo se zvýšenou smáčivostí plniv, pro přípravu tenkých polymerbetonových podlahových vrstev.

Jedná se o reaktivní pojivo pro přípravu litých tenkých podlahových polymerbetonových vrstev. Vzhledem k dobrému smáčení a nízké viskozitě jej lze plnit jemným materiálem (pískem), takže se dá aplikovat ve slabých vrstvách.

UMAFLOR T

Dvousložkové metakrylátové elastifikované pojivo s tixotropní úpravou pro přípravu polymerbetonových vrstev na svislé ploše.

UMAFLOR T je roztokem akrylátového polymeru ve směsi reaktivních rozpouštědel a speciálních přísad. Je to tixotropní, modrofialová hmota charakteristického akrylátového zápachu. Vytvrzuje se přídavkem dibenzoylperoxidu při normální teplotě. UMAFLOR T poskytuje polymerbetony s vysokou pevností a dobrou
pružností.

UMAFLOR VEX pro hydroizolace

Dvousložkové metakrylátové vysoce elastifikované pojivo pro přípravu hydroizolačních vrstev a úpravu povrchů mostních staveb.

UMAFLOR VEX je roztokem akrylového polymeru ve směsi reaktivních rozpouštědel a speciálních přísad. Je to středně viskózní, modrofialová kapalina charakteristického akrylátového zápachu. Vytvrzuje se přídavkem dibenzoylperoxidu při normální teplotě. UMAFLOR VEX poskytuje polymerbetony a zalévací hmoty s dobrou pevností a vysokou pružností.

 
Hledáte kvalitního dodavatele podlah? Napište nám!
PLISKA - PODLAHY, s.r.o.
Podlesí 24
624 00 Brno
Kancelář společnosti:
Čajkovského 14
616 00 Brno
Areál Pardubice:
Pardubice-Semtín
areál Synthesie