Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Vodorovné dopravní značení
Materiály

špičkové barvy které
pomalují vše a vydrží nejdéle

V roce 2001 jsme odkoupili od Synthesie Pardubice chemické výrobní prostory a po jejich kompletní přestavbě v nich vyrábíme nejen uvedené akrylátové pryskyřice, ale i pryskyřice vhodné pro využití v exteriérech, stěrkové vysoce zátěžové hydroizolace, jedno a dvousložkové barvy, plasty pro vodorovné dopravní značení UMANAX, pryskyřice pro brzdné pásy před přechody pro chodce, materiály pro značení cyklostezek apod.

Níže vyberte produkt, ke kterému si přejete získat více informací:

UMANAX BSZ-HS

Jednosložková barva s vysokým obsahem sušiny.

Bílá středně viskózní barva určená k vodorovnému dopravnímu značení vozovek. Je vhodný ke značení živičných i betonových podkladů. Umanax BSZ-HS je univerzálně použitelný pro všechny typy bílých vodorovných dopravních značek. Lze nanášet strojovým stříkáním, štětcem, válečkem.

UMANAX BSZ-HSB

Vysokosušinová, rozpouštědlová barva určená pro vodorovné dopravní značení vozovek.

Jedná se o směs anorganických pigmentů, plniv a speciálních aditiv v akrylátovém kopolymeru. Umanax BSZ-HSB se vyrábí v bílém odstínu a používá se ke zhotovení vodorovného dopravního značení na
živičných a betonových podkladech. Nanáší se zpravidla stříkáním.

UMANAX BSZ-DS

Bílá dvousložková plastická hmota nanášená za studena určena k ruční realizaci VDZ

Hmota obsahuje premixovou balotinu. UMANAX BSZ-DS je uveden v katalogu hmot schválených Ministerstvem dopravy ČR k dopravnímu značení vozovek. Používá se k ručnímu zhotovení stálého vodorovného dopravního značení (vodící a dělící čáry, přechody pro chodce, směrové šipky, vymezení křižovatek apod.).

UMANAX BSZ-VR

Vysokosušinová, vodouředitelná barva určená pro vodorovné dopravní značení vozovek.

Jedná se o směs anorganických pigmentů, plniv a speciálních aditiv v styren-akrylátovém kopolymeru. Umanax BSZ-VR se vyrábí v bílém odstínu. Je to nehořlavá kapalina. Používá se ke zhotovení vodorovného dopravního značení živičných a betonových podkladrchů. Nanáší se zpravidla stříkáním.

UMANAX SB

Barevný roztokový typ silniční barvy určené pro vodorovné značení vozovky.

Jedná se o směs anorganických pigmentů, plniv a speciálních aditiv v akrylátovém kopolymeru. Umanax SB barevný se vyrábí v červeném, modrém, černém, zeleném nebo žlutém odstínu, po dohodě lze vyrobit i další odstíny. UMANAX SB se používá k přípravě barevných bezpečnostních značek, přednostně na živičné a betonové podklady. Nanáší se zpravidla stříkáním.

UMANAX 2KStr-W15

Dvousložková plastická hmota nanášená za studena barvy bílé (pigment je oxid titaničitý).

UMANAX 2KStr-W15 se používá ke strojnímu zhotovení stálého vodorovného dopravního značení (vodící a dělící čáry, přechody pro chodce, vymezení křižovatek apod.). Pro dodatečný posyp se používá Swarco T14 100-600 v množství 400 g.m-2.

UMANAX 2KSTR

dvousložková plastická hmota nanášená za studena barvy bílé (pigment je oxid titaničitý).

UMANAX 2KStr se používá ke strojové přípravě trvanlivého vodorovného dopravního značení (středové a okrajové čáry, přechody pro chodce, směrové šipky, vymezení křižovatek apod.). Pro dodatečný posyp se používá Swarco T18 100-800 v množství 370 g.m-2.

Akrysil SP

Stříkaný plast.

Akrysil SP je stříkaná plastická hmota barvy bílé (pigment je oxid titaničitý). Akrysil SP v sobě kombinuje výhody snadné zpracovatelnosti barvy a vysoké trvanlivosti provedeného značení. Akrysil  SP se používá ke strojnímu zhotovení stálého vodorovného dopravního značení (středové a okrajové čáry, vymezení křižovatek, směrové šipky, přechody pro chodce apod.).

UMAFLOR VEX - BPU

Dvousložková barvená metakrylátová elastická hmota pro bezpečnostní protismykovou
úpravu vozovek (brzdné pásy).

UMAFLOR VEX - BPU je disperzí plniv a barviv ve vysoce elastickém dvousložkovém metakrylátovém pojivu. Je to
červená viskózní hmota, která se vytvrzuje přídavkem dibenzoylperoxidu při normální teplotě. UMAFLOR VEX - BPU vytváří na komunikaci povrchovou vrstvu s dobrou pevností a vysokou pružností.

mETHYLMETAKRYLAT

 

 

Peroxid Perkadox CH-50X

 

 

 
Hledáte kvalitního dodavatele podlah? Napište nám!
PLISKA - PODLAHY, s.r.o.
Podlesí 24
624 00 Brno
Kancelář společnosti:
Čajkovského 14
616 00 Brno
Areál Pardubice:
Pardubice-Semtín
areál Synthesie