Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Confalt

Tam kde asfalt nestačí

Confalt je asfaltem vázaná konstrukce, jejíž dutiny jsou vyplněny mírně tekutou maltou Confalt. Ta se rychle smršťuje a tuhne, takže nedochází k utváření puklin a prasklin na ošetřeném povrchu podlahového povlaku. Confalt vyplňuje dutiny mezi přísadami a zabezpečuje tak pevnost a stabilitu celého povrchu.

Confalt je vhodný pro použití u vysoce zatěžovaných bezespárových povrchů, u kterých běžný asfalt nevyhovuje. Confalt je vhodný pro povrchové úpravy všech podkladů, jako například povrchových vrstev na bázi cementu, asfaltu, betonu a nebo oceli.

Pokládá se ve dvou pracovních operacích. Na penetrovaný povrch se nejdříve položí a zhutní asfaltem vázaná nosná vrstva (3 - 4 cm). Tato konstrukce se skládá z hrubých přísad, obalených směsí asfaltu, vápencové výplně a stabilizujících buničinových vláken. Ve druhé pracovní operaci jsou dutiny obsažené v nosné konstrukci vyplněny Confaltovou maltou, která se vtírá pomocí gumových stěrek, takže na povrchu vznikne stejnoměrná struktura.

Výhody

  • Pevnost v tlaku 11 - 15 Mpa.
  • E-modul 8 000 Mpa.
  • Obrusnost 9,7 SPS.
  • Tah za ohybu 3,5 MPa.
 
Hledáte kvalitního dodavatele podlah? Napište nám!
PLISKA - PODLAHY, s.r.o.
Podlesí 24
624 00 Brno
Kancelář společnosti:
Čajkovského 14
616 00 Brno
Areál Pardubice:
Pardubice-Semtín
areál Synthesie